YÜZÜK OYUNU, TELE DEĞMEDEN ÇEMBER GEÇİRME OYUNU, DENGE VE ZEKA OYUNU

Bu oyuncak, denge, zekave dikkat oyunudur. Çocuk ve genç gelişimine destek olması amacı ileüretilmiştir. Çocukları 1 dk bile olsa telefondan uzak tutmayı amaçlamaktadır.Kreşlerde ve anaokullarına öğretmen veya ebeveyn gözetiminde oynatılabilir.Çocuklara ve gençlere hediye edilebilecek yararlı bir oyuncaktır. Öğrencilerveya aile için güzel bir etkinliktir.  Fizik derslerinde de kısadevreyi anlatabilmek için kullanılabilir.
BU OYUN SANDIĞINIZ KADAR KOLAY DEĞİLDİR. 
ÜRÜN PİLLİ VE PAKETLİDİR. KUTUDAN ÇIKARTIN, ANAHTARINI 1 KONUMUNA GETİRİN VE OYNAYIN.

YÜZÜK OYUNU NASIL OYNANIR

İster çocuklara isterseniz yetişkinlere verebileceğiniz güzel bir hediye. Hot Wire Game veya bizde bilinen ismi ile yüzük oyunu sizlerle.
Bu oyun ile el ve göz kordinasyonunuzu geliştirebilirsiniz. Yoğun çalışmalar arasında zihninizi farklı bir noktaya odaklayarak dinlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.
Çemberi Tele Değdirmeden Geçirin ve Eğlence Dolu Anlar Yaşayın!
Hot Wire Game/Yüzük Oyunu ile eğlence dolu anlar yaşamaya hazır olun! Bu interaktif oyuncak, zeka ve el-göz koordinasyonunuzu geliştirmek için mükemmel bir seçenektir. Kendinizi meydan okumaya hazırlayın ve çemberi ustalıkla tele değdirmeden geçirmeye çalışın.
Oyuncak, basit ama heyecan verici bir oyun mekanizmasıyla tasarlanmıştır. Çemberi tele değdirmeden geçirmek için el ve göz hareketlerinizi ustaca kullanmanız gerekmektedir. Bu zorlu görevde dikkatli olmanız önemlidir, çünkü çember tele değerse, LED lamba hemen yanacak ve başarısız olacaksınız.
Hot Wire Game/Yüzük Oyunu, hem çocuklar hem de yetişkinler için harika bir eğlence kaynağıdır. Partilerde, aile buluşmalarında veya arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanlarda keyifle oynayabilirsiniz. Tek başınıza veya yarışma şeklinde oynayabileceğiniz birçok farklı seviyesi bulunmaktadır, böylece her seferinde becerilerinizi daha da geliştirebilirsiniz.
Ürün Özellikleri:
Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve dayanıklılığı sağlanmıştır.
Taşınabilir boyutu sayesinde istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.
LED lamba, çember tele değdiğinde anında tepki vererek oyunun heyecanını artırır.
Çocuklar ve yetişkinler için uygun bir oyuncaktır.
El-göz koordinasyonunuzu ve becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olur.
Hot Wire Game/Yüzük Oyunu ile eğlence dolu anlar yaşayın ve çemberi tele değdirmeden geçirme becerinizi gösterin! Bu oyuncakla birlikte keyifli vakit geçirirken aynı zamanda becerilerinizi de geliştirin.
Exif_JPEG_420
YÜZÜK OYUNU / HOT WIRERING GAME NE İŞE YARAR?
·
DİKKATİNİZİTOPARLAR, ODAKLANMA BECERİNİZİ GELİŞTİRİR.
·
EL-GÖZKOORDİNASYONUNUZU GELİŞTİRİR.
·
KALİTELİMOLALAR VERMENİZİ SAĞLAR. YOĞUN İŞ VE ÇALIŞMA TEMPOSU ARASINDA 60 SANİYEİÇERİSİNDE ZİHNİNİZİ ODAKLAYARAK ETKİLİ BİR DİNLENME SAĞLAR.
YÜZÜK OYUNU / HOT WIRERING GAME NASIL OYNANIR
ÇEMBERİ TELEDEĞDİRMEDEN BİR BAŞTAN BİR BAŞA GEÇİRMEYE ÇALIŞIN! BU SANDIĞINIZDAN DAHA ZOROLACAK.
Yüzük oyunu oynarken amaç yüzük şeklindeki çemberi bükülmüştelden, tele değdirmeden veya en az değdirerek geçirmektir. Çember teledeğdiğinde alt kısımda bulunan led ışık yanar. Bu yanmaları sayarak kaç defatele değdiğinizi anlarsınız.
Yüzük oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, birgrupla, ailenizle vaya arkadaşlarınızla yarışma şeklinde de oynayabilirsiniz

YÜZÜK OYUNU PİLDEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

 

NOT: BU İŞLEM 15 YAŞINALTINDAKİ ÇOCUKLAR TARAFINDAN YAPILACAKSA MUTLAKA EBEVEYN GÖZETİMİNDEYAPILMALI, PİLLER AĞIZA GÖTÜRÜLMEMELİDİR.

Yüzük oyunu paketi içerisinde pil ile gelir. Bu oyun 2 adetLR44, 357a veya AG13 denilen pil ile çalışır. Bu pilin diğer ismi de happildir. Pil bittiğinde yapı marketlerinde, zincir marketlerde, kırtasiyelerde veyainternet üzerindeki pazaryerlerinde bulabilirsiniz.
Oyun sizepiller takılı şekilde gönderilecektir. Takılı olmasa bile kutuda pillergönderilecektir. Pil bitince yeni pil takmak isterseniz
Pil kapağında güvenlik amacı ile bir vida bulunur. bu vidayı yıldız tornavida yardımı ile çıkartın. Sonra  alt kısımda sürgülü pilkapağını yukarı doğru sürükleyerek çıkartın. Karşınıza çıkan teli dikkatliceeğerek pilleri çıkartın. Yeni pilleri + kısmı dışarı bakacak şekildeyerleştirin. Teli tekrar eski konumuna eğin. Kapağı sürgüleyerek kapatın. Son olarak vidayı takın.
Ürünün tasarımı ve üretimi firmamıza aittir.