ULTRASONİK MESAFE SENSÖRÜ (HC-SR04) MUHAFAZA VE MONTAJ APARATI

Ultrasonik mesafe sensörlerini birçok eğlenceli ve eğitici projelerde kullanıyoruz. Hem Arduino ile hem de Raspberry pi ile kolayca kullanabildiğimiz hc-sr04 ultrasonik mesafe sensörleri için bir muhafaza ve montaj aparatı tasarlayıp ürettik. Bu plastik parçayı kullanarak mesafe sensörünüüzü istediğiniz düz bir yere kolayca montajlayabilirsiniz. Bu montaj plastiği ile sensörünüzü ister bir kapıya, ister pencereye montajlamanız mümkündür.

HC-SR04 Ultrasonik Mesafe Sensörü Montaj Ve Muhafaza Aparatı Nasıl Kullanılır?

Paket içerisinde 1 adet montaj aparatı ve 2 adet plastik montaj vidası ve 2 adet de somunlu sensör montaj civatası gelir. Öncelikle Mesafe sensörünü plastiğin arka kısmından aşağıdaki fotoğraflarda olduğu gibi yerleştirin. Ardından sensörün iki köşesindeki delikten m2 montaj civataları ve somunu ile sensörü plastiğe sabitleyin. Daha sonra plastiği, sensörünüzü montajlamak istediğiniz yere, vidaları kullanarak montajlayın.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullNbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN