TELDEN YÜZÜK/HALKA GEÇİRME OYUNU (SESLİ VE IŞIKLI UYARI)

Eğlenceli ve dikkat toplamaya yarayan tele değmeden halka/yüzük geçirme oyunu.

Bu basit ama zevkli ve eğlenceli oyun dikkatinizi tamamen odaklamanızı sağlar. Bu sayede odaklanma yeteneğiniz, el beceriniz artar.
İster kendiniz alın ofis masanızın bir köşesine yerleştirip iş aralarınızda oynayın isterseniz sevgilinize veya sevdiklerinize hediye edin.
Öğrenciler ve çocuklar için zevkli bir oyundur.

CİHAZIN ÖZELLİKLERİ

-2 adet AAA (ince kalem) pil ile çalışır. Ürün pili ile gelir.
-1/0 açma kapatma anahtarı ile açılıp kapanır.
-Mavi led ve buzzer oyun esnasında halka tele değdiğinde alarm verir. Led yanar buzzer öter.
-Halka teli bakırdan olup zamanla kararabilir. Bu nedenle temassızlık durumlarında zımpara/eğe veya sert bir yüzeye sürterek zımparalama yapmak gerekebilir.
-Oyun teli nem ve rutubete maruz kalırsa paslanabilir.

OYNAMA ŞEKLİ

Aç kapa anahtarı açıldıktan sonra halka kenar kısmından tele geçirilir. Bu esnadaki temaslar puan kaybettirmez. Amaç bir uçtan diğer ucuna, tele en az değdirerek ve en kısa sürede halkayı geçirmektir. Grupla oynandığında daha eğlenceli olacaktır.

NOT: Ürün PLA malzemeden 3d yazıcıda basılan plastikle üretilmiştir. Bu nedenle üzerinde baskı katman çizgileri vardır. Hiçbir şekilde tel halka veya plastiğin ağza alınmaması gerekmektedir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Telden yüzük/halka geçirme ürününü  sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

N11 ÜZERİNDEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TRENDYOL ÜZERİNDEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ