RASPBERRY PI PICO İÇİN MUHAFAZA VE MONTAJ KUTUSU

Raspberry pi pico için tasarladığımız bu ürünle projelerinize çok daha profesyönel bir görünüm kazandırmanız mümkün. Raspberry pi pico muhafaza/koruma ve montaj plastiği ile kartınızı güvenli bir şekilkde kullanabilirsiniz. Slim bir şekilde tasarlanan bu plastik kutu kabloyu doğrudan picoya bağladığınız projeler için uygundur. Kutu üzeridnde piconun butonuna ulaşabilmeniz için bir delik vardır. Ayrıca usb girişi de vardır.

Raspberry Pi Pico Muhafaza ve Montaj Kutusu Nasıl Kullanılır?

Paketin içerisinde 1 adet kapağı ile birlikte raspberry pi pico montaj ve muhafaza kutusu ve 4 adet pico’yu plastik parçaya montajlamaya yarayan m2 civata ve somun bulunmaktadır. Öncelikle geliştirme kartını plastik parçaya aşağıdaki fotolardaki gibi yerleştiririz. Daha sonra 4 adet civata ile hem kapakları hem de kutunun içerisinde kalan pico’yu birbirine montajlayınız. Ardından alt kapakta bulunan çift taraflı bant ile kutuyu istediğiniz bir yere yapıştırabilirsiniz. Daha sağlam bir montaj isterseniz bu 4 vida deliklerini kullanabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN