POTANSİYOMETRE MONTAJ VE MUHAFAZA APARATI

Bu ürünümüzü kullanarak projelerinizde kullanacağınız potansiyometreleri istediğiniz yere kolayca montajlayabileceksiniz. Bu sayede daha güvenli, profesyönel ve ergonomik projeler yapabilirsiniz.

Potansiyometre kullanılan projelerde problemlerden birisi de kullanılan potansiyometreyi istenilen yere montajlama zorluğudur. Potansiyometre kullanırken çevirme esnasında uygulanna kuvvet bantlama veya silikonlama ile yapıulan amatör montajlamaları sökebilir. Bu nedenle tasarlayıp ürettiğimiz potansiyometre montaj ve muhafaza/koruma aparatı ile daha iyi bir montajlama yapmanız mümkündür.

Potansiyometre Montaj Aparatı Nasıl Kullanılır?

Paket içerisinde 1 adet montaj plastiği ve 2 adet montaj vidası yer almaktadır. İlk olarak potansiyometrenin döndürme plastiğini/knobunu ve montaj somununu çıkartın. Ardından potansiyometreyi plastiğin alt kısmından uygun bir şekilde yerleştirin. Ardından üst taraftan montaj somununu takarak potansiyometreyi montajlayın. Daha sonra potansiyometrenin döndürme knobunu takın. Paket içerisinde gelen montaj vidaları ile artık potansiyometrenizi istediğiniz herhangi bir yere montajlayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Potansiyometre montaj ve muhafaza kutusunu sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullNbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN