NODEMCU ESP8266 LOLIN GELİŞTİRME KARTI İÇİN KORUYUCU PLASTİK KUTU

Bu ürünümüz birçok wifi li projelerde, akıllı ev projelerinde severek kullandığımız esp8266 nodemcu lolin kartı için bir muhafaza kutusudur. Bu kutu ile projeleriniz daha profesyönel görünecek, dağınıklık da biraz olsun azalacaktır. Bu plastik kutu nodemcu esp8266’nın pinleri dışarıda kalacak şekilde, usb girişine izin verecek ve wifi sinyalinin girişine ve çıkışına müsade edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kartın üzerinde bulunan reset ve flash butonlarına da bir tornavida veya ince çubukla ulaşabileceğinix delikleri vardır.

Nodemcu ESP8266 Lolin Geliştirme Kartı Muhafaza Kutusunu Nasıl Kullanırım?

Paket içerisinde iki parçadan oluşan 1 adet muhafaza kutusu, 4 adet montaj civatası ve somunu bulunmaktadır. Geliştirme kartını bacakları fotoğrafta göründüğü gibi dışarıda olacak şekilde, üzerinde bacak kanalları bulunan plastik parçaya taklır. Diğer plastik parça da kapak gibi kapatılır. Daha sonra 4 adet civata, dört köşede bulunan deliklerden geçirilir. Somunlar bacaklardan tarafta olacak şekilde, civataların baş kısımları ise çift taraflı bant tarafında olacak şekilde civatalama işlemi yapılır. Son olarak plastik parçada bulunan çift taraflı bant ile geliştirme kartı istenile yere sabitlenir. Daha sağlam bir sabitleme istenirse dört köşede bulunan vida delikleri kullanılarak bu sabitleme işlemi yapılabilir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullNbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN