MOSFET MODÜLÜ MONTAJ VE MUHAFAZA KUTUSU (IRF520 N SÜRÜCÜ KARTI)

IRF520 Mosfet modülleri elektronik devrelerde dc anahtarlama yapabilmemize olanak sağlayan bir mosfet modülüdür. Bu modülü kullandığımız projelerimizde modülü muhafazalı olarak montajlamak için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz montajlama ve muhafaza aparatını kullanabilirsiniz. Bu plastik parça sayesinde mosfet modülünü bir yüzeye güvenli bir şekilde montajlayabilirsiniz. Parça, içerisine kolayca hava alabilecek şekilde tasarlandığı için mosfetin ısısını doğal taşıma ile atmasına olanak sağlar.

IRF520N Mosfet Modülü Muhafaza ve Montaj Aparatı Nasıl Kullanılır?

Ürün paketi içerisinde 1 adet kapağı ile birlikte mosfet muhafaza ve montaj aparatı, mosfeti kutuya montajlamaya yarayan 2 adet civata ve somun bulunmaktadır. Plastik kutunun alt tarafında ise kutuyu istediğiniz yere kolayca tutturmanızı sağlayan çift taraflı bant bulunmaktadır. Öncelikle mosfetin 3 adet pinini bir pense yardımı ile yukarı gelecek şekilde doğrultunuz. Ardından mosfet modülünü kutunun içerisine yerleştiriniz. Yerleştirdiğiniz mosfeti paketten çıkan 2 adet civata ve somunla birlikte kutuya sabitleyiniz. Ardından mosfet kablo bağlantılarını yapınız. Kabloları kutunun içerisine sokmak için ister iki yandaki kablo deliklerini isterseniz üstte veya yanlarda bulunan havalandırma deliklerini kullanabilirsiniz. Ardından plastik kapağı kapatınız. Son olarak plastik aparatın altında bulunan çift tarafli bantı açarak kutuyu istediğiniz yere montajlayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullNbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN