HC-SR501 DEVRELİ HAREKET SENSÖRÜ (PIR/OTOMAT SENSÖRÜ) İÇİN MONTAJ APARATI

Hareket algılama projelerinde sıklıkla kullanılan hc-sr501 devreli hareket sensörünü istediğiniz yere kolayca montajlamanıza yarayacak plastik aparat sizlerle. Bu aparat sayesinde hem devreyi belirli dış etmenlere karşı muhafaza etmiş olacaksınız hem de projenize profesyönel bir görünüm katacaksınız.

HC-SR501 DEVRELİ HAREKET SENSÖRÜ (PIR/OTOMAT SENSÖRÜ) İÇİN MONTAJ APARATI NASIL KULLANILIR

Paket içerisinde 1 adet otomat sensörü montaj plastiği, 2 adet sensörü plastik parçaya montajlamaya yarayan m2 civara ve somun,  adet de plastik parçayı istenilen yüzeye montajlamaya yarayan vida bulunmaktadır. Öncelikle hareket sensörünü plastik parçaya, paketten çıkan 2 adet m2 civata ve somun ile montajlayın. Burada ayar potlarının plastikte doğru tarafa gelmesine dikkat edin. Ardından pır sensöründen arduinoya raspberry pi’ye veya picoya, veya herhangi bir karta gidecek kabloları pır sensörüne takın. Bu kabloları plastik parçanın kablo çıkışına gelecek şekilde konumlandırın. Son olarak ister paketten çıkan 2 adet vida ile isterseniz başka bir bağlantı aparatı ile plastiği ihtiyaç duyduğunuz yere montajlayın.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN