GENEL MAKSATLI PCB SABİTLEME SPACERİ

Yaptığımız elektronik projelerinde kullandığımız kartları güvenli bir şekilde sabitlemek isteriz. Birçok elektronik kartı kolayca sabitlemenize yarayacak bir aparat tasarladık ve ürettik. Bu aparat sayesinde geliştirme kartlarınızı, sensör modüllerinizi, pcb braketlerinizi, mosfet modüllerinizi, röle modüllerinizi, hemen bütün elektronik kartlarınızı kolayca montajlamanıza yarayacaktır. Projelerinizde işinizi kolaylaştıracak, yetersiz sabitlemeden kaynaklı kısadevre veya temassızlıkları önleyecek, projenizi daha profesyöel gösterecektir.

PCB Sabitleme Spacerini Nasıl Kullanırım?

Paket içerisinde 50 adet genel maksatlı pcb sabitleme spaceri bulunmaktadır. Bu spacerin kıskaç aralışı 1.8 mm olup 1.4mm den 1.8mm ye kadar kalınlığa sahip bütün pcb kartlarınızı montajlayabilirsiniz. Aparatın iki tarafında pcbnizi yerleştirmenize yarayan yarıklar vardır. Bu sayede yan yana kartlarınızı kolayca montajlayabilirsiniz. Pcbnizi bu yarığa yerleştirdikten sonra ortada bulunan 3mm çaplı delikle ister civata ile ister vida ile istediğiniz yere kolayca montajlayabilirsiniz. Aparat pcbnizi 3mm yüksekte tutacaktır.

Nasıl sipariş verebilirim?

Potansiyometre montaj ve muhafaza kutusunu sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN