DC GÜÇ JAKI İÇİN PLASTİK MONTAJ APARATI (5.5MM X 2.1 MM)

Dc güç jakları için tasarlayıp üretimini yaptığımız bu plastik montaj aparatı ile projeleriniz daha temiz ve güzel bir görünüm alacaktır. Hemen bütün projelerde güç girişi gerekmektedir. bu güç girişini kolay sökülüp takılması için 5.5mmx2.1mm ölçülerindeki dc güç jakları ile yapabilirsiniz. Güç jakını projenize, cihazınıza direkt panel üzerinden montajlayacağınız gibi bu ürünümüzü kullanarak da montajlayabilirsiniz. Bu sayede güvenli, sağlam ve profesyönel görünen bir proje ortaya çıkmış olacaktır.

5.5MM X 2.1MM Dc Güç Jakı Montaj Plastiği Nasıl Kullanılır?

Montaj plastiğine dc güç jakını montajlamak için öncelikle jakta bulunan somun çıkartılır. Bu somun plastik aparatın arka kısmında, deliğin çevresindeki altıgen somun yuvasına yerleştirilir. Daha sonra dc güç jakı diğer taraftan dikkatlice, vida dişleri somuna gelecek şekilde döndürerek montajlanır. Bu sırada bir cımbız veya ince tornavida ile somunun yerinde durması sağlanabilir.

Dc güç jakı montajlandıktan sonra kabloları plastik parçanın bir tarafında bulunan kablo çıkışına denk gelecek şekilde ayarlanır. Ardından montajlanacak yere plastik parça yerleştirilir. Ürününm yanında gelen vidalar ile bir tornavida kullanılarak montajlama işlemi bitirilir.

5.5mm x 2.1mm DC Güç Jakı Montaj Plastiği Paket İçeriği

Ürünü satın aldığınız kanala göre pakette gönderilecek adet miktarı değişiklik gösterebilir. Bu nedenlke mutlaka satın almadan önce ürün başlığını ve açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Bununla birlikte 1 adet ürün sipariş ettiğinizde elinize 1 adet montaj plastiği, 2 adet montaj vidası ulaşır. Dc güç jakı ürüne dahil değildir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ürünü e ticaret pazaryerlerine yükledikten sonra burada paylaşacağız. Ayrıca ROBOT YAPIMI üzerinden satın almak isterseniz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Buradan bize Whatsap veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.

Telefon: 0544 535 6266

E-mail: omerkaya.ytu@gmail.com