BUZZER MUHAFAZA VE MONTAJ PLASTİĞİ

Gerek arduino gerek Raspberry pi gerekse başka birçok projemizde severek kullanıyoruz buzzerleri. Projelerimizin daha derli toplu, güzel görünmesi için kendi tasarımımız ve imalatımız olan buzzer muhafaza ve montaj kutusunu sizlere sunuyoruz. Bu aparat ile buzzerleri isterseniz bir kapıya, isterseniz duvara, masanın alt kısmına veya cihazlarınızın içerisine montajlayabilirsiniz.

Buzzer Muhafaza kutusu nasıl kullanılır?

Buzzer muhafaza ve montaj kutusu 2 adet vida ve bir adet plastik parça olarak size ulaşır. Bacaklarına kabloları lehimlediğiniz buzzeri plastik parça içerisindeki yuvasına dikkatlice yerleştiriniz. Daha sonra kabloları plastik parçadan kabloların çıkması için bırakılmış boşluğa getiriniz. Ardından buzzeri nereye montajlamak istersenişz oraya paketin içerisinden çıkan iki adet vida ile montajlayınız.

Buzzer Muhafaza ve Montaj kutusunu nasıl sipariş verebilirim?

Ürünümüzü e ticaret pazar yerlerine ekledikçe bağlantılarını buraya ekleyeceğiz. Bununla birlikte doğrudan sipariş vermek isterseniz aşağıda mail ve Whatsapp numaralarımızı bırakıyoruz.  Paket içeriğinde 1 adet buzzer montaj ve muhafaza kutusu ve 2 adet montajlama vidası bulunmaktadır. Buzzer pakete dahil değildir.

Telefon/Whatsapp :  0544 353 6266

Mail: omerkaya.ytu@gmail.com