AYARLANABİLİR ALET VE TAKIM ASKISI (Kumpas, Çekiç, Çektirme Gibi Aletler İçin)

Atolyeler için düzen herşeydir. Aletlerin ve takımların yerlerinin belirli olması ihtiyaç duyduğumuzda onlara hızlıca ulaşabilmemizi sağlar. Bu da iş verimimizi artırır. Bazen iş yapmaktan çok alet ararken vakit geçirdiğimiz olur. Bunun çözümü ise düzendir.

Bu ürünümüzü de düzenli bir atolye ortamına katkı sağlamak için tasarladık ve ürettik. Birçok takım bir çiviye veya vidaya kolayca asılabilirken bazı aletler ve takımlar şeklinden dolayı asılamazlar. Bu aletler için ayarlanabilir bir askı tasarladık.

Ayarlanabilir alet askısının iki tutucu kısmı vardır. Bu tutucuları gevşettiğinizde birisi yukarı aşağı diğeri ise sağa sola hareket edebilir. Ana gövdeyi duvara, takımlığa veya ahşap bir yüzeye vida ile montajladıktan sonra bu tutucuları hareket ettirerek asmak istediğiniz takıma göre ayarlayabilirsiniz. Ayarladıktan sonra tutucuları yine döndürerek sabitleyebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflarda ayarlanabilir takım tutucu boyutları teknik resimde verilmiştir. Ayrıca kumpas tutucu veya askısı, çektirme askısı ve çekiç askısı gibi uygulamalar da gösterilmiştir.

Ayarlanabilir Alet Askısı Paket İçeriği

Ürünü satın aldığınızda aşağıdaki görselde bulunan bütün parçalar size ulaşır. Bunlar:

  • 1 adet ayarlanabilir askı gövdesi
  • 2 adet tutucu
  • 2 adet kare somun
  • 2 adet montaj vidası
  • 2 adet dübel

Ürün 3d yazıcı ile üretilmiş olup tasarımı ve imalatı ROBOT YAPIMI’na aittir.

 

Exif_JPEG_420

ÜRÜNÜ SİPARİŞ VERMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Bu ürünü sattığımız e ticaret pazaryerlerini buraya ekleyeceğiz. Doğrudan sipariş  vermek için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanbilirsiniz.

Whatsapp/Tel: 0544 535 6266

Email: omerkaya.ytu@gmail.com

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ: DÜKKAN  

N11 MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYIN

HEPSİBURADA MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYIN

TRENDYOL MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYIN

DOLAP MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYIN